Hoppa till innehåll

Personal på Kart- och Geodata

Kart- och Geodatachef
Anneli Baard
0521-721355
anneli.baard@vanersborg.se

Ärenden:

Nybyggnadskartor, Lokaliseringskartor, Utsättningar,
Inmätningar, Lägeskontroller, Diverse mätningar, Adresser,
Lägenhetsnumrering.

Kart/Mätningsingenjör
Adam Larsson
0521-721351
adam.larsson@vanersborg.se

Ärenden:
Nybyggnadskartor, Lokaliseringskartor, Utsättningar,
Inmätningar, Lägeskontroller, Diverse mätningar.

Kart/Mätningsingenjör
Cecilia Eriksson
0521-721341
cecilia.eriksson@vanersborg.se

Ärenden:
Nybyggnadskartor, Lokaliseringskartor, Utsättningar,
Inmätningar, Lägeskontroller, Diverse mätningar, Adresser,
Lägenhetsnumrering.

Kart/Mätningsingenjör
Maria Robertsson
0521-721348
maria.robertsson@vanersborg.se

Ärenden:
Nybyggnadskartor, Lokaliseringskartor, Utsättningar,
Inmätningar, Lägeskontroller, Diverse mätningar, Adresser,
Lägenhetsnumrering.

Kart/Mätningsingenjör
Robin Johansson
0521-721332
robin.johansson01@vanersborg.se

Ärenden:
Nybyggnadskartor, Lokaliseringskartor, Utsättningar,
Inmätningar, Lägeskontroller, Diverse mätningar.

3D-Grafiker
Christopher Holgersson
0521-721343
christopher.holgersson@vanersborg.se

Ärenden:
3D, Visualisering

GIS-Ingenjör
Anton Holgersson
0521-721345
anton.holgersson@vanersborg.se

Ärenden:
GIS, Databaser, Programmering

GIS-Ingenjör
Daniel Brattström
0521-721303
daniel.brattström@vanersborg.se

Ärenden:
GIS, Databaser

GIS-Ingenjör (Föräldraledig)
Fredrik Antonsson
0521-721398
fredrik.antonsson@vanersborg.se

Ärenden:
GIS, Kartor