Hoppa till innehåll

 

Administration bemanningsenheten


Kontaktuppgifter

Personligt stöd och omsorg

Veronica Gill
0521-722450
veronica.gill@vanersborg.se

Maria Ransjö
0521-722440
maria.ransjo@vanersborg.se

Annika Hallberg
0521-722147
annika.hallberg@vanersborg.se

Område Niklasberg

Linda Ehrenpohl
0521-721698
linda.ehrenpohl@vanersborg.se

Område Södra

Malin Helgesson
0521-721710
malin.helgesson@vanersborg.se

Område Centrum/Vargön

Sandra Lundberg
0521-722544
sandra.lundberg@vanersborg.se

Område Brålanda/Frändefors

Tarja Alamartimo
0521-721595
tarja.alamartimo@vanersborg.se

Administratör

Christina Sundberg
0521-722181
christina.sundberg@vanersborg.se

Hjördis Torsdottir-Bark
0521-722369
hjordis.torsdottirbark@vanersborg.se

Malin Edström
0521-722489
malin.edstrom@vanersborg.se

Enhetschef

TF enhetschef
Feniks Beka
0521-722490
feniks.beka@vanersborg.se

Enhetschef
Josefine Johansson
0521-722491
josefine.johansson@vanersborg.se

KONTAKT

INFORMATION
Besöksadress:

Lyckhem
Gyllenheimsgatan 20 A Vänersborg

Alla besök ska vara förbokade via den person man ska träffa.

Telefontider:
Måndag-fredag
kl 06.30-15.00

Lunchstängt: 12.00-13.00

Helg och röda dagar stängt