Hoppa till innehåll

Kontakta oss

För bokning i anläggningarna och idrottshallar har vi
Telefontid Tisdag-Torsdag 09:30-11:30
Besökstid Måndag och Torsdag 13:30-15:30

Bokning
Idrottshallar och Fotbollsplaner
Nathalie Thudén

Telefon
0521-722043

E-post
nathalie.thuden@vanersborg.se

Bokning
Istider
Ingalill Willman

Telefon
0521-72 20 27

E-post
ingalill.willman@vanersborg.se


Bokning
Event och Arrangemang
Sara Johansson

Telefon
0521-722028

E-post
sara.johansson04@vanersborg.se

Vaktmästare, jour

Idrottshuset

Telefon
0521-72 15 52

Arena Vänersborg

Telefon
0521- 72 25 32

Enhetschef
Magnus Nordin

Telefon
0521-72 20 24

E-post
magnus.nordin@vanersborg.se

Processledare
Jessica Lindskog

Telefon
0521-72 21 93

E-post
jessica.lindskog@vanersborg.se

Föreningskontakt/Projektledare
Alexander Mayborn

Telefon
0521-72 18 48

E-post
alexander.mayborn@vanersborg.se

Postadress
Arena-Fritid
Vänersborgs kommun
462 85 Vänersborg

Besöksadress
Arena Vänersborg,
Brättevägen 15

E-post
fritid@vanersborg.se